drawer

1- آیا من طراح هستم؟

خب درگام اول یه قلم و کاغذ بردارید و شروع به کشیدن کنید. منظورمون از قلم هرچیزی هست که باهاش راحت هستید مثل مداد، خودکار، ماژیک، آبرنگ و. هرچیزی که براتون استفاده ازش راحت و جذاب هست. frown

بعد سعی کنید یک طرح رو انتخاب کنید اول ذهنی شروع کنید ببینید آیا میتونید تصویر ذهنیتون رو روی کاغذ پیاده کنید یا نه. اگر جوابتون نه هست یه طرح از کتاب ها اینترنت و. بگیرید و سعی کنید اونو بکشید.smileyخلاصه هنرتون و به هر نحوی که شده رو کاغذ پیاده کنید.

بعد خودتونو ارزیابی کنید؛ آیا خودتون از کارتون راضی هستید؟ یا خیر؟ هرگز کارهاتون رو با کار یه استاد یا طرح کامپیوتری و طرح اصلی مقایسه نکنید. مثلا شاید تصمیم طراحی چهره داشته باشید اما اینجوری بفهمید که هنر شما در کاریکاتور کشیدن هست. هیچ مانعی هم برای پیشرفت شما وجود نداره. فقط هنر دستتون رو پیاده کنید طوری که خودتون راضی باشید.wink

*برای ارزیابی کارهاتون میتونید با ما در ارتباط باشید.(پل های ارتباطی ما و شما در اولین پست)

آیا من طراح (یا نقاش) میشوم؟

باما استعدادهاتو پرورش بده!!!

رو ,هست ,طرح ,کاغذ ,پیاده ,یه ,پیاده کنید ,کاغذ پیاده ,سعی کنید ,من طراح ,آیا من

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mavenium | Mehdi Namaki شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان گروه های آموزشی شهرستان کلاله qshop14004 NIMA VATANPARAST دانلود کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی فاطمه جان احمدی همراه خلاصه مرجع مقالات تخصصی ارایش طراحی داروخانه اجاره ویلا و سوییت در قشم ویژه مسافرین گرامی بهترین روانشناس